Opinie pacjentów

lekarz-diabetolog-warszawa-gabinet=prywatnie-cukrzycaPani Doktor zawsze uśmiechnięta, dyscyplinuje, ale rozumie mnie i widzę to na jej twarzy. Zawsze stara się pomóc. Magda

 

lekarz-diabetolog-warszawa-gabinet=prywatnie-cukrzycaMoja córka powiedziała do mnie ostatnio- dobrze, że trafiłaś do takiej młodej lekarki, to wreszcie masz dobre cukry. Weronika

 

lekarz-diabetolog-warszawa-gabinet=prywatnie-cukrzycaMam dość mrukliwych , niechętnych lekarzy. Gdy trafiłem do Doktor Jeznach w maju tego roku to zrozumiałem, że można leczyć chorobę, a z pacjentem rozmawiać i się do niego uśmiechnąć. Wiktor

lekarz-diabetolog-warszawa-gabinet=prywatnie-cukrzycaPoczątkowo myślałem, ze to wszystko nie ma sensu i jeszcze te strasznie drogie leki – zapłaciłem prawie 180 zł. Ale teraz widzę, że to jest OK. Schudłem teraz 4 kg i moje cukry się poprawiły. To mi dało chęć do walki. Myślę, że doktor dobrze zrobiła, nie gadając mi o diecie na początku. Teraz jak schudłem , to mi się chce i stosuje te diety… Waldek

lekarz-diabetolog-warszawa-gabinet=prywatnie-cukrzycaPodobało mi się, że Doktor pozwoliła mi przyjść na wizytę z tata, który jest po udarze i mówi nieprzyjemne rzeczy obcym, ale też mi. Doktor się nie obraziła, spojrzała na mnie i ja już wiedziałam, że mnie rozumie. Powiedział coś takiego” spokojnie damy sobie  z tym wszystkim radę i będzie dobrze”. I jest. Ania

Opinie są spisane  z maili lub są zapisem słów wypowiedzianych w bezpośredniej rozmowie i pochodzą od osób, które skorzystały z moich usług.

Leczenie cukrzycy Warszawa:

 • https://www poradniacukrzycowa pl/opinie-pacjentow/
 • anna jeznach zteinhagen opinie

10 komentarz do “Opinie pacjentów

 1. Szanowna Pani Doktor.
  Przepraszam że odzywam się dopiero teraz, ale to chyba z „wrażenia”. Tak dobrych cukrów nie miałem od dawna, nawet bardzo dawna. Przepisane przez Panią Doktor leki zrobiły „cuda”
  Małymi krokami chyba dochodzę do normy. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
  R.

 2. Szanowna Pani Doktor,
  dziękuję za pełną ciepła, pozytywnej energii i wiary rozmowę telefoniczną.
  Dziękuję za profesjonalną poradę i fachowe podejście. Podczas tej konwersacji dowiedziałam się więcej niż na kilku wizytach u endokrynologów !!!
  Zastosuję się do Pani porady i przybiegnę z wynikami na wizytę co sił w nogach.
  PCOS i insulinooporność to problem z którym na pewno uporam się dzięki Pani wsparciu, nie mam co do tego wątpliwości. Dziękuję za poświęcony czas i wyczerpujące odpowiedzi na moje liczne pytania.
  Do zobaczenia wkrótce.
  Z pozdrowieniami,
  Pola

 3. Z Panią Doktor Jeznach zetknęłam się po raz pierwszy kilka lat temu w szpitalu na Banacha, gdzie trafił mój osiemdziesięcioletni Tata. Zapamiętaliśmy ją dobrze ze względu na niezwykłą wnikliwość w badaniach i trafne diagnozy, ale też empatię i ogromną cierpliwość w rozmowach z pacjentem i jego zestresowaną rodziną. Kompetencja i serce – to, czego oczekujemy w kontakcie z lekarzem.
  Kiedy więc kilka miesięcy temu szukaliśmy dla Taty specjalisty diabetologa, z radością zobaczyliśmy nazwisko Pani Doktor w Poradni Cukrzycowej na Ursynowie. Po wizycie, połączonej z badaniem USG i ustaleniem konkretnych kroków leczenia (które już przynosi dobre rezultaty), jestem wreszcie spokojna, że Tata jest pod dobrą opieką.
  Ewa

 4. Bardzo polecam Panią Doktor. Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Trafiłam do Pani Doktor z cukrzycą ciążową. Trafiłam przypadkiem, bo nie było lekarza, do którego byłam zapisana w poradni- na moje szczęście. Miałam niestety dużo problemów a do tego pojawiła się cukrzyca. Dzięki Pani Doktor przeszłam ciążę ze wzorowymi cukrami, byłam spokojna, mogłam liczyć zawsze na pomoc, napisać maila, zadzwonić, zadać każde pytanie, wyjaśnić najmniejszą wątpliwość. Cieszę się, że udało mi się trafić na tak dobrego lekarza. Wiem, że jeśli będę miała jakiekolwiek problemy z cukrami na pewno wrócę do Pani Doktor.

 5. Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Cudowna empatyczna, bardzo pozytywna osoba. Na wizytę szłam cała w nerwach. Po wizycie mi ułożyło i nabrałam sił i wewnętrznej energii.

 6. W mojej ocenie, to profesjonalistka, .
  godna polecenia.
  Masz problem z poziomem cukru, zgłoś się do Pani Doktor.
  Specjalizacja i praktyka idą w parze.
  Nowoczesne metody leczenia to dla P. Doktor codzienność.
  Polecam, polecam, polecam !!!!!!

 7. Bardzo polecam Panią Doktor, na pierwszej wizycie bardzo miła, opisała mi bardzo spokojnie moją sytuację w sposób profesjonalny. Bardzo Polecam !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *